Kontakt

Sklep:

sklep@papierkwiaty.com

Zapraszam do kontaktu poprzez najbardziej dogodną formę: e-mail lub telefon. Sklep Papier&Kwiaty czynny jest od poniedziałku do piątku.

TELEFON
+48 535 976 551
E-MAIL
sklep@papierkwiaty.com
ADRES KORESPONDENCYJNY
ul. Stanisława Karwowskiego 12/1
60-724 Poznań

Instagram


@ papierkwiaty

Praca z Tropikalnym Zeszytem Ćwiczeń 🌴🍍 jest integralną częścią Ananasowego Kursu Szczęścia (www.kursszczescia.pl) prowadzonego przez @martazubrycka.

Zeszyt będzie Cię prowadził przez najważniejsze kluczowe elementy budowania poczucia wartości, a praca z nim uruchomi w Tobie Obserwatora, Poszukiwacza i Twórcę.

Będziesz obserwował siebie, swoje myśli, emocje i zachowania, będziesz szukał najlepszych rozwiązań dla siebie i poznawał siebie coraz lepiej, a także tworzył szczęśliwszą wersję siebie samego i budował swoje zasoby. Oprócz tego w zeszycie znajdziesz wiele informacji, a na ostatnich stronach zestawy afirmacji, z których możesz codziennie korzystać.

Zeszyt składa się z kilku elementów:

CODZIENNY DZIENNIK
Uzupełniasz go każdego dnia. Znajdź dla siebie chwilę (wystarczy 5 minut) codziennie rano i codziennie wieczorem, aby lepiej poznać siebie i budować swoje pozytywne nastawienie. Praca z zeszytem szybko nauczy Cię codziennej obserwacji siebie, swoich uczuć, emocji, zachowań i myśli. Będziesz bardziej świadomy i łatwiej będą Ci przychodziły wszelkie zmiany. W czasie odpowiadania na pytania dotyczące emocji lub wieczornych dobrych myśli możesz skorzystać z listy emocji i listy afirmacji, które znajdują się na ostatnich stronach zeszytu.

INSPIRACJE
Tropikalne zasady szczęścia, listy motywacyjne, inspirujące zadania – stanowią dodatek, który urozmaici Twoją codzienną pracę z zeszytem i pozwoli spojrzeć na różne elementy Twojego życia z innej perspektywy.

TWOJE COTYGODNIOWE INSPIRACJE
To miejsce, gdzie przez cały tydzień możesz spisywać rzeczy, które Cię zainspirowały: słowa, ludzie, filmy, piosenki, zdarzenia, rzeczy, myśli, aktywności… wszystko. Dzięki tym listom będziesz dokładnie wiedział, co Cię inspiruje, co Cię porusza i co lubisz, a także po co warto sięgnąć, kiedy masz chandrę lub kiedy czujesz,
że potrzebujesz wsparcia lub inspiracji.

RANDKI Z JA
To nie żart, zaczniesz chodzić na randki, i to z najciekawszą osobą na świecie - z samym sobą! Szczerość bywa trudna, ale jest podstawą prawdziwej, głębokiej relacji. A Ty chcesz taką relację stworzyć ze sobą.

www.kursszczescia.pl 
#stationery
Oficjalnie już świętujemy START przedsprzedaży II edycji Ananasowego Kursu Szczęścia! 🍍 🍍 🍍

Do osób zapisanych na listę VIP dostępną na stronie www.kursszczescia.pl (do której można jeszcze się dopisać) już niedługo pofrunie specjalny mail z kodem dostępu do sekretnej przedsprzedaży (z bardzo atrakcyjnym rabatem cenowym ❤). Ananasowy kurs szczęścia to innowacyjny 10-tygodniowy program rozwojowy oparty o techniki i narzędzia psychologii pozytywnej, dzięki któremu kompleksowo zadbasz o swoje szczęście. Stanowi połączenie tropikalnej radości życia z najnowszymi odkryciami Psychologii Pozytywnej i głęboką pracą rozwojową nad poczuciem wartości i samooceną.

ZAPISZ SIĘ i zostań dojrzałym ananasem! 🍍

Przedsprzedaż trwać będzie do pierwszego dnia wiosny - 21 marca 2017 :) #stationery #papierkwiaty #paper #papergoods #paperlove #project #spring #pineapple #flamingo #flower #instaflower #psychologia #pozytywna #samorozwój #motywacja #kobieta
Co prawda do wiosny pozostało jeszcze niemalże 2 miesiące czasu, lecz my wspólnie z @martazubrycka już z ogromną radością ruszamy z przygotowaniami II edycji naszego najbardziej ukochanego i największego projektu rozwojowego opartego na psychologii pozytywnej - Ananasowego Kursu Szczęścia.
O wszystkich szczegółach będziemy informować wkrótce, zaś już teraz można zapisywać się na listę VIP osób zainteresowanych kursem na stronie www.kursszczescia.pl 🍍 🌴 🌞 i pobrać darmowe bonusy rozwojowe 😊 Planowany start II edycji Ananasowego kursu szczęścia to wiosna 2017 r. 
Ponadto w pracowni Papier&Kwiaty trwają również prace projektowe nad całkiem nowym Dziennikiem, którego premiera będzie miała miejsce także wiosną 🎉

Odliczanie do wiosny: czas...START! (ależ nie możemy się jej doczekać! 😊) #martazubrycka #ananasowykursszczescia #tropikalny #zeszyt #kurs #positive #psychology #samorozwój #pineapple #happy #motivation #inspiration #stationery #paperlove #papergoods #kochamczytać #kochampisać
☀ OSTATNI WEEKEND LATA - promocja weekendowa ☀

patrząc sentymelnalnie w kalendarz nie ma już cienia złudzenia, że właśnie rozpoczyna się ostatni weekend tegorocznego lata ☀ Aby umilić Wam nieco przejście na nowy, jesienny tryb codzienności, a także planowanie nadchodzących tygodni, w sklepie Papier&Kwiaty (www.papierkwiaty.com) od dnia dzisiejszego, do końca weekendu (16-18 września 2016) trwa promocja, jedyna taka w tym roku :) :

do każdego złożonego zamówienia zawierającego wybrany Dziennik lub Listę marzeń dołączony zostanie 1 planer tygodniowy 😊 
www.papierkwiaty.com

#papierkwiaty #planer #planner #planowanie #konieclata #promocja #papiernicze #stationeryaddict #papergoods #paperlove #instaflower #kochamczytać #kochampisać #papier #kwiaty #rozwojosobisty #inspiracje #kobieco #czasnarelaks #czasdlasiebie
Close
Artday Popup
Twój kod rabatowy 10%
Zapisz się do Poczty Kwiatowej- comiesięcznego newslettera Papier&Kwiaty
i zyskaj 10% rabatu na pierwsze zamówienie